ArTaBaZ

تبدیل ریال به تومان

9 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام ، خسته نباشید

چطور میتونیم بصورت کلی ریال رو به تومان تغییر بدیم ؟ آیا افزونه یا روشی وجود داره ؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

امکانش وجود داره، ولی باید کمی تغییرات در فایل های اصلی داده بشه تا واحد پول "تومان" هم اضافه بشه

اگر شما میتونید این تغییرات رو خودتون بدید، بگید تا بهتون بگم چه کارهایی انجام بدید، اگرنه که پ.خ بفرستید تا جزئیات بیشتر رو بهتون بگم

ArTaBaZ پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

بله ممنون میشم راهنمایی کنید ، البته اینکار برای بخش های دیگر مشکل به وجود نمیاره ؟ مثلا اکستنشن های دیگه که با واحد پولی سروکار دارند ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

بله ممنون میشم راهنمایی کنید ، البته اینکار برای بخش های دیگر مشکل به وجود نمیاره ؟ مثلا اکستنشن های دیگه که با واحد پولی سروکار دارند ؟

مثلا چه مشکلی پیش بیاد؟من تست نکردم که مشکل پیش میاد یا نه، فقط میتونم بهتون روش اضافه کردن واحد ارزی تومان رو بگم

اینم لینک آموزش

http://forums.magento-farsi.com/topic/19-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86/

ArTaBaZ پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ممنون از آموزشی که قرار داید  :wub:

منظورم اکستنشن هایی مثل تخفیف ، درگاه و ... هست که با واحد پولی سروکار دارند یک وقت به مشکل برنمیخوره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ممنون از آموزشی که قرار داید  :wub:

منظورم اکستنشن هایی مثل تخفیف ، درگاه و ... هست که با واحد پولی سروکار دارند یک وقت به مشکل برنمیخوره ؟

بعید می دونم به مشکلی بر بخوره ، البته تست کنید تا مطمئن بشید

تنها چیزی که امکان داره با مشکل مواجه بشه، درگاه هست که اونم باید داده ای که میره برای درگاه یه ضرب در 10 بشه و بعد بره

ArTaBaZ پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

خوب اینکار (ضرب در 10) رو چطور میشه انجام داد ؟

---------------------------------------------

اصلا بصورت کلی نمیشه یک اکستنشن کلی برای واحد تومان ایجاد کرد؟ (چون موردنیاز کاربران مختلفی هست) یا یک واحد پولی مثل دلار ، یورو و... با تنظمات خودش برای واحد تومان ایجاد کرد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

خوب اینکار (ضرب در 10) رو چطور میشه انجام داد ؟

---------------------------------------------

اصلا بصورت کلی نمیشه یک اکستنشن کلی برای واحد تومان ایجاد کرد؟ (چون موردنیاز کاربران مختلفی هست) یا یک واحد پولی مثل دلار ، یورو و... با تنظمات خودش برای واحد تومان ایجاد کرد ؟

من برنامه نویسی بلد نیستم، اما شاید بشه فهمید

اگر اطلاعات خاصی دارید که میخواید اینکار انجام بشه برام ارسال کنید تا نگاه کنم بهش ببینم چجوریه

تنها چیزی که امکان داره با مشکل مواجه بشه فقط درگاه بانکی هست که اگر مثلا قیمت محصول شما 1000 تومان باشه، وقتی میره به صفحه پرداخت 1000 ریال میره برای پرداخت، برای همین میگم باید در 10 ضرب بشه

اونم به این خاطر هست که واحد پول ایران ، ریال هست و نه تومان

اون واحدهای دلار و یورو هیچ کدوم واحد فرعی ندارند و به صورت درست کار می کنند دقیقا مثل ریال!

ArTaBaZ پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام دوستان

خسته نباشید

من میخواستم واحد هایی همچون دلار و یورو را هم اضافه کنم منتهی برای مشتریانم فقط قیمت ها برحسب تومان نمایش داده بشه.

یعنی یه جوری بشه که خودم قیمت دلار رو تغییر بدم و نتیجش بر روی کل محصولاتی که برحسب دلار قیمت خورده اند اعمال بشه.چطور میتونم این کار رو بکنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری