mehran_zarei

اضافه کردن ارز تومان به مجنتو 2

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان،

من خیلی دنبال راه حل خوب واسه تبدیل واحد به تومان گشتم چون خودم از ورژن 2.1.9 نسخه انگلیسی و Composer برای پکیج ها استفاده میکنم، راه های موجود گفته شده، ناقص و غیر اصولی هستند (به دلیل تغییر در پوشه vendor).

نهایتا یه پکیجی هست که واسه ورژن های 2 مجنتو میشه استفاده‌ش کرد. منتها پکیج مورد نظر روی Packagist نبود و نمیشد با Composer به پروژه اضافه‌ش کرد و کدهای PHPش کامپایل نمیشد!

من از این پکیج استفاده کردم و خودم بردمش روی Packagist، که الان میتونید با Composer دانلودش بکنید و میبینید که به فروشگاهتون ارز تومان اضافه میشه و میتونید توی تنظیمات ازش استفاده کنید:

آدرس GitHub پکیج اضافه کردن ارز تومان به مجنتو 2

نحوه نصبش هم در آدرس بالا توضیح داده شده.

فقط یه مشکلی باقی میمونه، اونم موقع اتصال درگاه بانک هست که باید قیمت به ریال تبدیل بشه، که من هنوز بهش بر نخوردم!

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط mehran_zarei
Siavash و abbas06 پسند شده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی ممنون از شما، بالاخره یک نفر پیدا شد قدمی برداره

ای کاش سایرین هم همین‌گونه بودند.

abbas06 و mehran_zarei پسند شده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

خواهش میکنم.

احتمالا کسای دیگه هم راه‌‌حل‌هایی پیدا کرده‌اند و یا بلدند، منتها نمیخوان مطرح کنن و به اشتراک بگذارند یا حداقل حالشو ندارن!

و به همین خاطره که همچنان محتوای فارسی توی اینترنت انقدر ضعیف و بی‌ارزشه و از همه زبان های دیگه عقبتر هستش.

به امید روزی که به تفکر و فرهنگی توی محتوا برسیم که اگر هم توانایی و حوصله تولید محتوای جدید رو نداریم، حداقل هر کسی هر چیزی رو یاد میگیره و به نتیجه میرسه با بقیه به اشتراک بذاره تا از این فقر محتوا و عقب ماندگی در بیایم.

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط mehran_zarei
Siavash و abbas06 پسند شده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری