14 ارسال در این موضوع قرار دارد

مجنتو 1.9.3.1

نسخه‌های انگلیسی و فارسی مجنتو، ورژن 1.9.3.1

نسخه فارسی شامل موارد زیر است:

• نسخه اصلی سایت مجنتو به همراه فارسی ساز
  • بسته نصبی از ابتدا به صورت کاملا فارسی و با ارز پیش فرض ریال نصب خواهد شد
  • این بسته شامل استان‌های ایران به صورت پیش فرض می‌باشد
  • در این نسخه، افزونه‌های مدیریت ارز و لینک فارسی حذف شده و کد نویسی داخل هسته اعمال گردید
  • دارای محیط فارسی نصب به همراه قالب‌های فارسی محیط مدیریت، قالب پیش فرض و مدرن فروشگاه
  • به همراه قالب فارسی و راست چین شده و ریسپانسیو MADISON ISLAND
  • دارای ادیتور کاملا فارسی در محیط مدیریت
  • با نمایش اعداد قیمت‌ها به صورت حروف فارسی
  • با قابلیت وارد کردن آدرس صفحات، محصولات و دسته‌ها به صورت فارسی
  • اعمال آخرین پچ‌های امنیتی ارائه شده تا ورژن 1.9.3.1 یعنی SUPPE-8788, SUPEE-7405 v1.1, SUPEE-7616, SUPEE-7405, SUPEE-6788, SUPEE-6482, SUPEE-6285, SUPEE-5994, SUPEE-5344

تغییرات ورژن 1.9.3.1:

• پشتیبانی از PHP 7
  • ارتقاء ورژن زند به 1.12.10.6
  • نمایش صحیح قیمت برای قوانین قیمت کاتالوگ
  • حل مشکل عدم کارکرد صحیح نتایج جستجو و برگرداندن تمامی محصولات
  • حل مشکل عدم دوباره فهرست سازی تمام محصولات
  • جلوگیری از نفوذ به CSRF هنگام خروج مشتری از بخش کاربری
  • و سایر مشکلات موجود در نسخه 1.9.3.0 

abalfazl, maikel1370 و savadkoohy پسندیده اند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون 

ولی من روی PHP 7 خواستم نصب کنم ارور زیر را میده :

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\test\lib\Zend\Db\Statement\Pdo.php on line 228

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، savadkoohy گفته است :

ممنون 

ولی من روی PHP 7 خواستم نصب کنم ارور زیر را میده :

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\test\lib\Zend\Db\Statement\Pdo.php on line 228

این ارور که ربطی به نسخه php نداره!

نوشته زمان اجرا 30 ثانیه است که برای مجنتو کمه و باید 18000 باشه

abalfazl پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

برای آپدیت باید به چه صورت عمل کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

کار خاصی نیست، فقط نسخه جدید رو روی نسخه قدیمی بریزید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام.

من فایل های این ورژن رو روی فایل های ورژن قبلی وب سایت ریختم (به صورت لوکال و در ومپ سرور). mod_rewrite آپاچی هم فعاله. اما نمیدونم چرا بعضی از لینکا رو میخونه، بعضی از لینکا و لینک دسته بندی ها رو ارور 404 میده! در صورتی که محصولات توی مدیریت وجود دارن و کلید url براشون تعریف شده! reindex هم انجام دادم. ممکنه ایراد از کلید url باشه که دستی برای محصولات تعریف کردیم؟ کلید url روش خاصی داره برای نوشتنش؟! 

اینم بگم که این url ها تا ورژن 1.9.2.4 روی لوکال کار میکنن. این ورژن(1.9.3.1) url ها رو تغییر میده؟ یا روشون شرطی چیزی میذاره؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

در 3 ساعت قبل، golbahar گفته است :

سلام.

من فایل های این ورژن رو روی فایل های ورژن قبلی وب سایت ریختم (به صورت لوکال و در ومپ سرور). mod_rewrite آپاچی هم فعاله. اما نمیدونم چرا بعضی از لینکا رو میخونه، بعضی از لینکا و لینک دسته بندی ها رو ارور 404 میده! در صورتی که محصولات توی مدیریت وجود دارن و کلید url براشون تعریف شده! reindex هم انجام دادم. ممکنه ایراد از کلید url باشه که دستی برای محصولات تعریف کردیم؟ کلید url روش خاصی داره برای نوشتنش؟! 

اینم بگم که این url ها تا ورژن 1.9.2.4 روی لوکال کار میکنن. این ورژن(1.9.3.1) url ها رو تغییر میده؟ یا روشون شرطی چیزی میذاره؟!

ورژن جدید نوع urlهاش تغییر کرده

باید یکبار کل urlهای تولید شده را از طریق دیتابیس پاک کنید و دوباره فهرست سازی کنید تا urlهای جدید تولید بشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1395/09/07, 16:23:33، Siavash گفته است :

ورژن جدید نوع urlهاش تغییر کرده

باید یکبار کل urlهای تولید شده را از طریق دیتابیس پاک کنید و دوباره فهرست سازی کنید تا urlهای جدید تولید بشن

منظورتون اینه که جدول core_url_rewrite رو باید truncate کنم؟ بعد این قضیه روی سئوی url ها تاثیر نمیگذاره؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

جدول core_url_rewrite رو هم truncate کردم. حدود 70 مگ بود و الان بعد از reindex 16 مگ شده. و لینکا هنوزم کار نمی کنند! حتی یکی از محصولات رو هم دوباره ذخیره کردم و reindex کردم تاثیری نداشت. کلیدای url ما هم کلمات فارسی توشون هست و هم انگلیسی و هم عدد. بعضی از url های ساده کار میکنن، مثلا "bb478" اگه باشه کار میکنه اما اگه "لینک-فارسی" باشه کار نمیکنه...!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، golbahar گفته است :

جدول core_url_rewrite رو هم truncate کردم. حدود 70 مگ بود و الان بعد از reindex 16 مگ شده. و لینکا هنوزم کار نمی کنند! حتی یکی از محصولات رو هم دوباره ذخیره کردم و reindex کردم تاثیری نداشت. کلیدای url ما هم کلمات فارسی توشون هست و هم انگلیسی و هم عدد. بعضی از url های ساده کار میکنن، مثلا "bb478" اگه باشه کار میکنه اما اگه "لینک-فارسی" باشه کار نمیکنه...!!!

مشخصات بخش مدیریت و هاست را برای بنده ارسال کنید تا بررسی کنم

لینک فارسی باشه حتما باید کار بده اینکه کار نمیده ایراد از یک جای دیگه هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام. امروز میخواستم از 1.9.2.4 به 1.9.3.1 آپدیت کنم. اول روی لوکال امتحان کردم که اگه مشکلی نبود بره روی سرور. ولی اکثر url ها خطای 404 میدن. در ضمن جدول مربوطه رو truncate کردم و دوباره فهرست سازی رو انجام دادم ولی کماکان این مشکل پا برجاست.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

از طریق xampp آپاچی و مای اس کیو ال را ریستارت کردم و مشکل برطرف شد.
 فقط یک سوال برای آپدیت آیا فقط کافیست که نسخه جدید رو روی نسخه قدیمی بریزیم. مثلا من .htaccess را ویرایش کرده‌ام و در مجنتو این فایل وجود دارد و در صورتیکه نسخه جدید رو روی نسخه قدیمی بریزم این فایل جایگزین میشه و باید دوباره این فایل را ویرایش کنم. آیا غیر از این فایل، ممکن است فایل دیگری هم رونویسی شود و اطلاعات قبلی ما از بین برود. البته منظورم فایلهایی است که معمولا توسط کاربر ویرایش می‌شود مانند .htaccess وگرنه می‌دانم که بازنویسی فایلهای هسته مجنتو برای آپدیت اجباری است.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، mojtaba6485 گفته است :

فقط یک سوال برای آپدیت آیا فقط کافیست که نسخه جدید رو روی نسخه قدیمی بریزیم. مثلا من .htaccess را ویرایش کرده‌ام و در مجنتو این فایل وجود دارد و در صورتیکه نسخه جدید رو روی نسخه قدیمی بریزم این فایل جایگزین میشه و باید دوباره این فایل را ویرایش کنم. آیا غیر از این فایل، ممکن است فایل دیگری هم رونویسی شود و اطلاعات قبلی ما از بین برود. البته منظورم فایلهایی است که معمولا توسط کاربر ویرایش می‌شود مانند .htaccess وگرنه می‌دانم که بازنویسی فایلهای هسته مجنتو برای آپدیت اجباری است.

با تشکر

فایل‌هایی که خودتون ویرایش کردین فقط باید دوباره ویرایش بشن در غیر این صورت نیازی به کاری نیست. فقط جایگزینی کافیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1395/11/02, 01:37:47، mojtaba6485 گفته است :

با تشکر

این کار مشکل منم حل کرد!!!! اما چرا باید اینجوری باشه؟ وقتی با ورژن قبلی کار میکرد؟! من هرروز دارم سیستمم رو خاموش و روشن میکنم و ومپ رو استارت میکنم(یعنی به اینکه مشکل از ومپ باشه فکر نکرده بودم!). چقد وقت گذاشتم تا کدا رو زیر و رو کردم آخرش با یه ریستارت حل شد:blink:

خیلی خیلی ممنونم:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری