anarshi

درگاه پرداخت برای مجنتو 2

54 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان گرامی اگر قرار نیست درگاه منتشر بشه اطلاع رسانی کنید که فکر دیگه ای بکنیم سی ام اس فروشگاهی بدون درگاه پرداخت اسمش دیگه فروشگاه نیست اینطور که پیداست انجمن هیچ فعالیت مفیدی نداره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/07/22, 16:54:57، anarshi گفته است :

دوستان گرامی اگر قرار نیست درگاه منتشر بشه اطلاع رسانی کنید که فکر دیگه ای بکنیم سی ام اس فروشگاهی بدون درگاه پرداخت اسمش دیگه فروشگاه نیست اینطور که پیداست انجمن هیچ فعالیت مفیدی نداره!

بعضی از دوستان هم فقط انتظار دارن، فعالیت مفید از جانب تمام کاربرها باید باشه و نمیشه فقط مصرف کننده بود!

دوست عزیز در حال نوشته شدن هست، شما اگر صبر و تحمل ندارید بهتره از مجنتو استفاده نکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Siavash گفته است :

بعضی از دوستان هم فقط انتظار دارن، فعالیت مفید از جانب تمام کاربرها باید باشه و نمیشه فقط مصرف کننده بود!

دوست عزیز در حال نوشته شدن هست، شما اگر صبر و تحمل ندارید بهتره از مجنتو استفاده نکنید

دوست گرامی نمی دونم چرا شما هر بار انتقادی از سوی کاربران مطرح میشه ناراحت میشید! مثلا در مورد زبان فارسی و تاریخ شمسی هم همین برخورد با کاربران میشه بنده هر دوی این موارد رو بر روی سایتهای خودم بدون مشکلی پیاده کردم یعنی روی سورس مجنتو انگلیسی از افزونه تاریخ شمسی استفاده کردم و همینطور هم زبان فارسی در مورد درگاه پرداخت هم مسئولین انجمن قول افزونه رو دادند و هر بار ارایه اون رو عقب انداختند در این زمینه چه تقصیری متوجه کاربران هست؟ مساله به هیچ وجه انتظار داشتن نیست افزونه شما ظاهرا در حال تست بود و الان باز در حال نوشته شدن و مشخص نیست چه تاریخی عرضه میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، anarshi گفته است :

دوست گرامی نمی دونم چرا شما هر بار انتقادی از سوی کاربران مطرح میشه ناراحت میشید! مثلا در مورد زبان فارسی و تاریخ شمسی هم همین برخورد با کاربران میشه بنده هر دوی این موارد رو بر روی سایتهای خودم بدون مشکلی پیاده کردم یعنی روی سورس مجنتو انگلیسی از افزونه تاریخ شمسی استفاده کردم و همینطور هم زبان فارسی در مورد درگاه پرداخت هم مسئولین انجمن قول افزونه رو دادند و هر بار ارایه اون رو عقب انداختند در این زمینه چه تقصیری متوجه کاربران هست؟ مساله به هیچ وجه انتظار داشتن نیست افزونه شما ظاهرا در حال تست بود و الان باز در حال نوشته شدن و مشخص نیست چه تاریخی عرضه میشه

شما اگر زبان فارسی و تاریخ شمسی را به صورت ماژول خودتون دارید استفاده می‌کنید چرا در انجمن با بقیه به اشتراک نمیذارید؟

همین هست که میگم فقط انتظار دارید و هیچ تلاشی برای انجمن نمی‌کنید!

چون کدهای روش پرداخت در نسخه 2.2 عوض شده افزونه مجددا بازنگری باید بشه و طبیعتا خیلی از کدها عوض میشه که از مرحله تست میاد بیرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری