hrnm

کاربر عادی
 • تعداد ارسال ها

  32
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روزهای برتری

  5

آخرین روز برتری hrnm در مارچ 26 بوده است

hrnm بیشترین مطالب پرطرفدار را دارد!

درباره hrnm

 • درجه
  کاربر عادی
 • تاریخ تولد 08/05/65

اطلاعات پروفایل

 • جنسیت
  آقا
 • موقعیت
  توی کدها
 • سایت
  http://localhost
 • ورژن مجنتو
  1.9.1.0

آخرین بازدید کنندگان نمایه

468 بازدید کننده نمایه
 1. نسخه فارسی شده تاریخ شمسی دارد
 2. از افزونه استفاده کنید فقط پولی هست https://www.magentocommerce.com/magento-connect/product-auto-email-notification.html
 3. https://store.ebizmarts.com/mailchimp4magento.html
 4. حداقل سخت افزار مورد نیاز برای مجنتو را چک کنید و باید حتما اعداد از حداقل ها بیشتر باشند. دوم اینکه اگه تعداد کالاها، دسته ها، ویژگی ها و مشتریان زیاد هست این حداقل بیشتر میشه. سوم اینکه ما اطلاعاتی از سرور و مجنتو شما نداریم شاید سرور قوی داشته باشید و تنظیمات خوبی نداشته باشید. برای هر سه مورد توی گوگل سرچ کنید.
 5. می توانید 160 کاراکتر تگ متا description را نمایش بدهید و اگه نمی خواهید بقیه اطلاعات از دست بدهید.
 6. این طور که شما میگید پس سایر بخش ها هم در امان نیستند!! منظور تاریخ انتشار نسخه 2.2 بود؟
 7. کدوم نسخه؟ اگه نسخه 2 باشه احتمال میدم که سرور تون ضعیف باشه
 8. این دیده بودم ولی دقت نکردم و فکر نمی کردم به این زودی بخوان عوضش کنند. اگه این قسمت عوض بشه تقریبا باید گفت که دوباره باید کدنویسی کرد. تغییرات اساسی خواهد داشت این قسمت؟ چون اگر تغییرات زیادی نداشته باشه میشه با چند تغییر کوچک دوباره بخش order و checkout دوباره بروز کرد. باید فقط صبر کرد تا تغییرات رو فقط دید. تاریخ انتشارش مشخص نیست؟
 9. خوب این مسئله تغییر در پرداخت رو در جریان نبودم و چیزی هم تا حالا جایی نخوندم که بخواد این قسمت تغییر کنه ولی به احتمال قوی خیلی تغییر اساسی نباید توی ساختار و دستور ها روش های پرداخت ایجاد بشه. و به نظر من با تغییراتی بشه واسه نسخه بعدی آماده اش کرد. البته به شرطی که توی ساختار ها و روش های پرداخت تغییرات اساسی ایجاد نشه. اگه تغییرات رو بدونیم اون موقع میشه اظهار نظر دقیق تری انجام داد.
 10. خبر خوبی هست خدا قوت فقط یک سئوال من نفهمیدیم که چرا روی نسخه 2.1 نمیشه درگاه نوشت؟
 11. هنوز مشخص نشده امنیت از کدوم قسمت پایین هست. شما مجنتو را به روز کنید و آخرین پچ های امنیتی رو هم نصب کنید و دسترسی های فایل ها و پوشه را درست هم تنظیم کنید از این قسمت هم می توانید مطمئن باشید.
 12. امنیت یک سایت بحث خیلی بالاتری از مجنتو هست چون شما سروری که دارید شامل سیستم عامل، برنامه های سمت سرور، وب سرور مثل آپاچی و یا nginx و mysql و ... هست که هر کدوم از این ها دارای آسیب پذیری های هستند که مربوط به این فروم نمیشه و صد البته مجنتو ها دارای آسیب پذیر های هست ولی یک cms خیلی خوب در بحث امنیت هست و اگر شما همیشه مجنتو تون بر روز داشته باشید تقریبا میشه گفته که از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت. در ضمن این هکر گفته امنیت سایت شما پایین هست و شاید این ضعف مربوط به مجنتو نباشه؟!!!!
 13. این یک نمونه هست https://www.magentocommerce.com/magento-connect/partial-payment-by-milople.html
 14. این ورژن اومده؟
 15. بله چند فروشگاه با دامین یا ساب دامین های مختلف و کالاهای مختلف برای هر فروشگاه با دسته بندی جداگانه و زبان های مختلف و .... به صورت پیش فرض مجنتو این کارایی رو نداره ولی افزونه که اعضا بتونن کالا فروشند زیاد هست