44 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1394/10/13, 10:52:26، Siavash گفته است :

برای دموی اصلی و انگلیسی قالب ها اینجا کلیک کنین ولی متاسفانه دموی فارسی رو نمی تونیم بذاریم

تشکر از جوابتون

آیا امکان داره غیر از فارسی سازی یک قالب رو سفارشی هم بکنید؟ مثلا وقتی روی کالایی کلیک می کنیم صفحه به صورت Quick view باز بشه

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، lorzadehj گفته است :

تشکر از جوابتون

آیا امکان داره غیر از فارسی سازی یک قالب رو سفارشی هم بکنید؟ مثلا وقتی روی کالایی کلیک می کنیم صفحه به صورت Quick view باز بشه

با تشکر

برای این کار باید از افزونه استفاده کنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام، من قصد خرید یک نمونه از این قالبها رو دارم منتها قبلش چند تا سوال دارم...
1.بروزرسانی امنیتی مجنتو روی قالب تاثیری نمیزاره؟

2.الان سایت من با یک قالب دیگه فعال هست !با نصب این قالب افزونه های اون قالب رو میشه به این هم منتقل کرد؟
3.آیا فروش ویژه و تخفیف روزانه روی این قالب موجوده؟
4.پنل پیامکی برای این قالب باید نصب کرد؟روی پنل الان من نصب هست ولی میخام عوضش کنم!

5.تمام محیط قالب بصورت کامل ترجمه شده؟

6.از کدوم نوع این قالب به عنوان مولتی شاپ میشه استفاده کرد مثلا هم موبایل هم لباس که مشخصه های رنگ و سایز و غیره داشته باشه!
7.امکانش هست این قالب رو از حالت ریسپانسیو خارج کنید ؟و آموزش کار با این قالب موجود هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، afshinze2 گفته است :

سلام، من قصد خرید یک نمونه از این قالبها رو دارم منتها قبلش چند تا سوال دارم...
1.بروزرسانی امنیتی مجنتو روی قالب تاثیری نمیزاره؟

2.الان سایت من با یک قالب دیگه فعال هست !با نصب این قالب افزونه های اون قالب رو میشه به این هم منتقل کرد؟
3.آیا فروش ویژه و تخفیف روزانه روی این قالب موجوده؟
4.پنل پیامکی برای این قالب باید نصب کرد؟روی پنل الان من نصب هست ولی میخام عوضش کنم!

5.تمام محیط قالب بصورت کامل ترجمه شده؟

6.از کدوم نوع این قالب به عنوان مولتی شاپ میشه استفاده کرد مثلا هم موبایل هم لباس که مشخصه های رنگ و سایز و غیره داشته باشه!
7.امکانش هست این قالب رو از حالت ریسپانسیو خارج کنید ؟و آموزش کار با این قالب موجود هست؟

تا جایی که اطلاع داشته باشم جواب میدم

1. این قالب تا ورژن 1.9.2.2 را پشتیبانی می کنه یعنی اینکه تمامی به روز رسانی ها روی این ورژن اعمال شده و مشکلی نداره

2. بعضی افزونه ها رو میشه و امکان داره بعضی تداخل داشته باشن

3. خیر (دیگه 50 تومن چیه واسه قالب مجنتو!؟ :| )

4. پنل پیامک ارتباطی به قالب نداره، اون یک افزونه هست که روی سایت نصب میشه

5. خیر، بیش از 500 عبارت داره، اگر میخواستیم این کار رو بکنیم تمام وقت تیم را می گرفت

6. این قالب 18 تا دمو داره، بر اساس نیازتون بررسی و تهیه کنین، لینکش توی پست های بالاتر هست

7. آموزش کار باهاش به صورت انگلیسی هست ولی نمیدونم میشه از ریسپانسیو خارج کرد یا نه (الان همه دنبال ریسپانسیو هستن، شما بر عکس میری؟ :D)

afshinze2 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Siavash گفته است :

تا جایی که اطلاع داشته باشم جواب میدم

1. این قالب تا ورژن 1.9.2.2 را پشتیبانی می کنه یعنی اینکه تمامی به روز رسانی ها روی این ورژن اعمال شده و مشکلی نداره

2. بعضی افزونه ها رو میشه و امکان داره بعضی تداخل داشته باشن

3. خیر (دیگه 50 تومن چیه واسه قالب مجنتو!؟ :| )

4. پنل پیامک ارتباطی به قالب نداره، اون یک افزونه هست که روی سایت نصب میشه

5. خیر، بیش از 500 عبارت داره، اگر میخواستیم این کار رو بکنیم تمام وقت تیم را می گرفت

6. این قالب 18 تا دمو داره، بر اساس نیازتون بررسی و تهیه کنین، لینکش توی پست های بالاتر هست

7. آموزش کار باهاش به صورت انگلیسی هست ولی نمیدونم میشه از ریسپانسیو خارج کرد یا نه (الان همه دنبال ریسپانسیو هستن، شما بر عکس میری؟ D:)

ممنون تو نسخه اصلی امکان فروش ویژه با تایمر رو داشت در مورد عبارتها هم بعضی جاها که حتما باید فارسی باشه بهر حال فروشگاه فارسی هست!
حقیقتش ریسپانسیو شاید از نظر فنی و ceo مفید باشه ولی به نظرم ظاهر اصلی سایت و مناطق مختلف که باید دیده بشن رو محدود میکنه...در کل قالب جذابی هست ممنون از شما 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

عبارت های داخل فروشگاه که همگی فارسی هستند منظور من بخش مدیریت قالب بود نه بخش اصلی فروشگاه

afshinze2 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1394/10/16, 20:30:18، Siavash گفته است :

عبارت های داخل فروشگاه که همگی فارسی هستند منظور من بخش مدیریت قالب بود نه بخش اصلی فروشگاه

سلام ،ببخشید چطور میتونم زبان روسی رو هم به این قالب اضافه کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، afshinze2 گفته است :

سلام ،ببخشید چطور میتونم زبان روسی رو هم به این قالب اضافه کنم

احتمالا باید پکیج زبان روسی را داشته باشین!

afshinze2 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Siavash گفته است :

احتمالا باید پکیج زبان روسی را داشته باشین!

احتمالا :D
سیاوش خان ما تازه کاریم سخت نگیر ، پکیج رو نصب کردم منتها بعضی جاها تغییر نمیکنه مثلا quick view و چندین بخش دیگه که اگر دستی هم ترجمه کنم با تغییر زبان تغییر نمیکنه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و عرض پوزش برای پست دادن در تاپیک قدیمی .

تصاویر به صورت اسکرین شات هست گویا  برای مثال طرح شماره 7 در صفحه اصلی و صفحات فرعی ( دسته بندی ها به چه صورت هست ) آیا به جهت جلوگیری از سو استفاده به صورت اسکرین شات معرفی کردید ؟

الان این قالب به آخرین ورژن 1.9 سازگار هست و اینکه المان های فروشگاه رو باید جداگانه روش پیاده سازی کرد  یا خیر در این قالب ها به صورت پیش فرض وجود داره یا قابل استفاده است ؟

ویرایش شده در توسط Miladsh4171

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، Miladsh4171 گفته است :

سلام و عرض پوزش برای پست دادن در تاپیک قدیمی .

تصاویر به صورت اسکرین شات هست گویا  برای مثال طرح شماره 7 در صفحه اصلی و صفحات فرعی ( دسته بندی ها به چه صورت هست ) آیا به جهت جلوگیری از سو استفاده به صورت اسکرین شات معرفی کردید ؟

الان این قالب به آخرین ورژن 1.9 سازگار هست و اینکه المان های فروشگاه رو باید جداگانه روش پیاده سازی کرد  یا خیر در این قالب ها به صورت پیش فرض وجود داره یا قابل استفاده است ؟

بله به دلیل جلوگیری از سوء استفاده به صورت اسکرین شات ارائه شده و می تونید برای دیدن صفحات داخلی از هر طرح، به لینک داخل فروشگاه که زیر تصاویر گذاشته شده برید و اونجا تصویر صفحات داخلی را ببینید

دقیقا منظورتون از المان رو متوجه نشدم ولی هر طرح داخل خودش بلوک ها و صفحات مخصوص خودش را کامل داره و همچنین دیتابیس مخصوص هر طرح داخل بسته اون گذاشته شده

یعنی شما مثلا اگر طرح ۷ رو خریداری کنین، هنگامی که نصب می کنید دقیقا همان چیزی رو دارید که داخل تصاویر طرح ۷ مشاهده می کنید و با ورژن ۱.۹ هم سازگاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1395/05/12, 00:03:58، Siavash گفته است :

بله به دلیل جلوگیری از سوء استفاده به صورت اسکرین شات ارائه شده و می تونید برای دیدن صفحات داخلی از هر طرح، به لینک داخل فروشگاه که زیر تصاویر گذاشته شده برید و اونجا تصویر صفحات داخلی را ببینید

دقیقا منظورتون از المان رو متوجه نشدم ولی هر طرح داخل خودش بلوک ها و صفحات مخصوص خودش را کامل داره و همچنین دیتابیس مخصوص هر طرح داخل بسته اون گذاشته شده

یعنی شما مثلا اگر طرح ۷ رو خریداری کنین، هنگامی که نصب می کنید دقیقا همان چیزی رو دارید که داخل تصاویر طرح ۷ مشاهده می کنید و با ورژن ۱.۹ هم سازگاره

با سلام .  منظورم از المان ها برای مثال مثلا بسته بندی هدیه برای محصولات ، مثلا یک هزینه اضافه برای هر محصول برای بسته بندی جدید ، یا قسمت پرداخت با درگاه های بانکی یا برای مثال قسمت تماس با ما یا مقایسه محصولات و این چنین المان ها  .

+

یک سوال دیگه اینکه تا چه حد میشه تغییرات داد  در قالب  سایت  که ساختار ریسپانسیو تم بهم نریزد ؟ آیا چنین امکانی در خود کنترل پنل وجود داره . مثلا تغییر در فونت ها ، رنگ ها یا اندازه ها !

1 سوال دیگه آیا امکانی وجود داره که قسمت بلاگ رو به صورت RSS از یک آدرس سایت دیگه لینک بدیم که مطالب اون سایت رو که ساب دامین بلاگ سایتمون هست را در اون قسمت منتشر کنیم ؟ یعنی در یک سایت دیگه اطلاعات به روز بشه  و در قسمت بلاگ سایت فروشگاهی نمایش داده بشه .

باتشکر از شما 

ویرایش شده در توسط Miladsh4171

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Miladsh4171 گفته است :

با سلام .  منظورم از المان ها برای مثال مثلا بسته بندی هدیه برای محصولات ، مثلا یک هزینه اضافه برای هر محصول برای بسته بندی جدید ، یا قسمت پرداخت با درگاه های بانکی یا برای مثال قسمت تماس با ما یا مقایسه محصولات و این چنین المان ها  .

+

یک سوال دیگه اینکه تا چه حد میشه تغییرات داد  در قالب  سایت  که ساختار ریسپانسیو تم بهم نریزد ؟ آیا چنین امکانی در خود کنترل پنل وجود داره . مثلا تغییر در فونت ها ، رنگ ها یا اندازه ها !

1 سوال دیگه آیا امکانی وجود داره که قسمت بلاگ رو به صورت RSS از یک آدرس سایت دیگه لینک بدیم که مطالب اون سایت رو که ساب دامین بلاگ سایتمون هست را در اون قسمت منتشر کنیم ؟ یعنی در یک سایت دیگه اطلاعات به روز بشه  و در قسمت بلاگ سایت فروشگاهی نمایش داده بشه .

باتشکر از شما 

بعضی مواردی که نیاز دارید باید به صورت افزونه روی قالب نصب بشن مثل بسته بندی و درگاه بانک و بعضی هم مثل بخش تماس با ما و مقایسه محصولات به صورت پیش فرض وجود دارن

تا چه حدی که خوب تا حد مجاز دیگه... اگر CSS رو زیاد تغییر بدید و مراقب نباشید حتما به هم میخوره ولی توی کنترل پنل بخشی داره برای تعویض رنگ و فونت و اندازه ها که هرچی هم تغییر داده بشن ریسپانسیو تغییر نمی کنه

این سوال خیلی ارتباطی با قالب نداره ولی در کل نمیشه اما اگر ساب دومین شما وردپرس باشه میشه وبلاگ پیش فرض قالب رو غیرفعال کرد و با افزونه مخصوصی وردپرس رو به مجنتو وصل کرد.(این افزونه هست که لطفا در موردش اینجا ادامه ندید که از مسیر تاپیک منحرف نشیم)

Miladsh4171 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

آیا با ورژن 1.9.3.1 سازگار این قالب؟ و یا باید بر روی 1.9.2.4 حتما نصب بشه؟ ( چون در توضیحات نوشته شده "سازگار با مجنتو ۱.۹.۲.۴" )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، directline گفته است :

آیا با ورژن 1.9.3.1 سازگار این قالب؟ و یا باید بر روی 1.9.2.4 حتما نصب بشه؟ ( چون در توضیحات نوشته شده "سازگار با مجنتو ۱.۹.۲.۴" )

با آخرین ورژن هم سازگاره

directline پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Siavash گفته است :

با آخرین ورژن هم سازگاره

خریداری کردم این تمپلیت رو، برای نصب روی 1.9.3.1 باید فایل نصب نسخه 1.9.3.1 را کپی کنم در فولدر step1 و بعد نصب کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، directline گفته است :

خریداری کردم این تمپلیت رو، برای نصب روی 1.9.3.1 باید فایل نصب نسخه 1.9.3.1 را کپی کنم در فولدر step1 و بعد نصب کنم؟

میتونید اول نصب کنید و بعد نسخه 1.9.3.1 رو روی حالت نصب شده بریزید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام بنده قالب پورتو ۱۵ رو خریداری کردم مشکلی که دارم اینه که mega menu چپ چین هستش می شه بگید چجوری باید راست چینش کنم؟

یه سوال دیگه هم داشتم این ادرس فروشگاه بندست http://store.2gilass.com حالت موبایل مشکل داره منو ها رو دست باز نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، linkin_p گفته است :

سلام بنده قالب پورتو ۱۵ رو خریداری کردم مشکلی که دارم اینه که mega menu چپ چین هستش می شه بگید چجوری باید راست چینش کنم؟

یه سوال دیگه هم داشتم این ادرس فروشگاه بندست http://store.2gilass.com حالت موبایل مشکل داره منو ها رو دست باز نمیکنه.

هر مشکلی در ارتباط با قالب دارید باید از طریق پشتیبانی فروشگاه پیگیری کنید، اینجا فقط سوالات پیش از خرید جواب داده میشه

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری