anarshi

درگاه پرداخت برای مجنتو 2

46 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1395/12/09, 20:16:09، Siavash گفته است :

نه اینکه نشه نوشت. میشه نوشت ولی چون داره کدهای مرتبط با روش پرداخت در مجنتو همگی عوض میشن و تغییر می کنند، اگر کدنویسی صرفا بر اساس نسخه 2.1 باشه، وقتی نسخه 2.2 بیاد دیگه درگاه نوشته شده کاربردی نیست و کار نمیکنه و باید دوباره کدنویسی بشه

به همین علت در تلاش هستیم که جوری کدنویسی کنیم که روی همه نسخه‌های 2.1 به بالا کار کنه به همین علت زمان بر و پیچیده شده 

خوب این مسئله تغییر در پرداخت رو در جریان نبودم و چیزی هم تا حالا جایی نخوندم که بخواد این قسمت تغییر کنه

ولی به احتمال قوی خیلی تغییر اساسی نباید توی ساختار و دستور ها روش های پرداخت ایجاد بشه. و به نظر من با تغییراتی بشه واسه نسخه بعدی آماده اش کرد. البته به شرطی که توی ساختار ها و روش های پرداخت تغییرات اساسی ایجاد نشه.

اگه تغییرات رو بدونیم اون موقع میشه اظهار نظر دقیق تری انجام داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، hrnm گفته است :

خوب این مسئله تغییر در پرداخت رو در جریان نبودم و چیزی هم تا حالا جایی نخوندم که بخواد این قسمت تغییر کنه

ولی به احتمال قوی خیلی تغییر اساسی نباید توی ساختار و دستور ها روش های پرداخت ایجاد بشه. و به نظر من با تغییراتی بشه واسه نسخه بعدی آماده اش کرد. البته به شرطی که توی ساختار ها و روش های پرداخت تغییرات اساسی ایجاد نشه.

اگه تغییرات رو بدونیم اون موقع میشه اظهار نظر دقیق تری انجام داد.

برعکس چیزی که شما فکر می‌کنید تغییرات اساسی داره اتفاق می‌افته و کدهای اصلی عوض میشن

توی کدهای روش پرداخت یک سری کد اصلی وجود داشت اگر دقت کنید در ابتدای کدها نوشته شده deprecated که یعنی منسوخ شده و اگر هم این کدها توی این ورژن کار می‌کنن دیگه در نسخه‌های بعدی کار نمی‌کنن و اصلا وجود نخواهند داشت

همچنین بسیاری از کدهای مرتبط با بخش Checkout و Order ها عوض شدن و دیگه با اون‌ها نمیشه به کدهای دیگه دسترسی داشت و همین موضوعات باعث میشن هرچی ما کدنویسی می‌کنیم دوباره بعد از مدتی کدها عوض میشن و دوباره باید عوض کنیم!

firstboy000 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1395/12/11, 12:12:53، Siavash گفته است :

توی کدهای روش پرداخت یک سری کد اصلی وجود داشت اگر دقت کنید در ابتدای کدها نوشته شده deprecated که یعنی منسوخ شده و اگر هم این کدها توی این ورژن کار می‌کنن دیگه در نسخه‌های بعدی کار نمی‌کنن و اصلا وجود نخواهند داشت

این دیده بودم ولی دقت نکردم و فکر نمی کردم به این زودی بخوان عوضش کنند. اگه این قسمت عوض بشه تقریبا باید گفت که دوباره باید کدنویسی کرد.

در در 1395/12/11, 12:12:53، Siavash گفته است :

همچنین بسیاری از کدهای مرتبط با بخش Checkout و Order ها عوض شدن و دیگه با اون‌ها نمیشه به کدهای دیگه دسترسی داشت و همین موضوعات باعث میشن هرچی ما کدنویسی می‌کنیم دوباره بعد از مدتی کدها عوض میشن و دوباره باید عوض کنیم!

تغییرات اساسی خواهد داشت این قسمت؟ چون اگر تغییرات زیادی نداشته باشه میشه با چند تغییر کوچک دوباره بخش order و checkout دوباره بروز کرد.

باید فقط صبر کرد تا تغییرات رو فقط دید. تاریخ انتشارش مشخص نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، hrnm گفته است :

این دیده بودم ولی دقت نکردم و فکر نمی کردم به این زودی بخوان عوضش کنند. اگه این قسمت عوض بشه تقریبا باید گفت که دوباره باید کدنویسی کرد.

تغییرات اساسی خواهد داشت این قسمت؟ چون اگر تغییرات زیادی نداشته باشه میشه با چند تغییر کوچک دوباره بخش order و checkout دوباره بروز کرد.

باید فقط صبر کرد تا تغییرات رو فقط دید. تاریخ انتشارش مشخص نیست؟

تغییرات توی همه بخش‌ها اساسی هستند چون کلا بعضی متدها عوض شدن و دیگه نمیشه باهاشون کدها را فراخوانی کرد

تاریخ انتشارش هم داریم سعی خودمون رو میکنیم برای سال جدید منتشر بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Siavash گفته است :

تغییرات توی همه بخش‌ها اساسی هستند چون کلا بعضی متدها عوض شدن و دیگه نمیشه باهاشون کدها را فراخوانی کرد

این طور که شما میگید پس سایر بخش ها هم در امان نیستند!!

در 8 ساعت قبل، Siavash گفته است :

تاریخ انتشارش هم داریم سعی خودمون رو میکنیم برای سال جدید منتشر بشه

منظور تاریخ انتشار نسخه 2.2 بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1395/12/16, 09:13:01، hrnm گفته است :

این طور که شما میگید پس سایر بخش ها هم در امان نیستند!!

منظور تاریخ انتشار نسخه 2.2 بود؟

زمان انتشار دقیقش که معلوم نیست ولی الان در حالت developer قرار داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

از نظر فنی که دوستان بخوان بهتر آگاه بشوند برای نوشتن درگاه و ذخیره تراکنش ها در دیتابیس نیاز به ساخت یک مدل داره که در ورژن 2.0 باید مدل از \Magento\Payment\Model\Method\AbstractMethod کلاس extend بشه که deprecated شده ولی به این معنی نیست که نمیشه ازش استفاده کرد فقط مجنتو پیشنهاد داده از این استفاده نکنید چون در ورژن های بعدی حذف میشه ولی میشه فعلا با همین درگاه رو نوشت و بعدا کلاسش رو به راحتی عوض کرد

هرچند خود مجنتو توی کلاس های سورس پرداخت هاش هنوز هم از این متد استفاده می کنه و واقعا عجیبه که چرا این رو deprecated اعلام کردن

ولی هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه اگر درگاهتون رو با ارث بری از همین کلاس هم بنویسید، من خودم برای یک درگاه با استفاده از همین مدل نوشتم و مشکلی نداشت چون اعضم کار توی controller انجام میشه که ربطی به مدل اصلا نداره

ویرایش شده در توسط woshka

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1396/01/08, 22:08:36، woshka گفته است :

از نظر فنی که دوستان بخوان بهتر آگاه بشوند برای نوشتن درگاه و ذخیره تراکنش ها در دیتابیس نیاز به ساخت یک مدل داره که در ورژن 2.0 باید مدل از \Magento\Payment\Model\Method\AbstractMethod کلاس extend بشه که deprecated شده ولی به این معنی نیست که نمیشه ازش استفاده کرد فقط مجنتو پیشنهاد داده از این استفاده نکنید چون در ورژن های بعدی حذف میشه ولی میشه فعلا با همین درگاه رو نوشت و بعدا کلاسش رو به راحتی عوض کرد

هرچند خود مجنتو توی کلاس های سورس پرداخت هاش هنوز هم از این متد استفاده می کنه و واقعا عجیبه که چرا این رو deprecated اعلام کردن

ولی هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه اگر درگاهتون رو با ارث بری از همین کلاس هم بنویسید، من خودم برای یک درگاه با استفاده از همین مدل نوشتم و مشکلی نداشت چون اعضم کار توی controller انجام میشه که ربطی به مدل اصلا نداره

شما برای چه درگاهی ماژول نوشتید؟

بله مشکلی فعلا نداره ولی وقتی حذف میشه خوب یعنی کار مجدد که بهتره انجام نشه چون زمان هدر میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1396/01/11, 12:31:36، Siavash گفته است :

شما برای چه درگاهی ماژول نوشتید؟

بله مشکلی فعلا نداره ولی وقتی حذف میشه خوب یعنی کار مجدد که بهتره انجام نشه چون زمان هدر میره

من برای زرین پال نوشتم چون داشتم کد نویسی جدید مجنتو 2 رو می خوندم یک سایت تستی آوردم برای همین بانکی در دست نداشتم البته همشون شبیه هم هستن با یکم تغییرات

در حال حاضر درگاه با ریدایرکت به زرین پال بهمراه مبلغ تکمیل شده و در حال بررسی وضعیت های سفارش و پرداخت برای نوشتن کال بک هستم که پس از پرداخت تایید کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، amin mirjafari گفته است :

این درگاه پرداخت بری مجنتو 2 چطور شد ؟

فعلا در حال کار کردن روی اون هستیم، در مرحله تست قرار داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Siavash گفته است :

با چه نسخه ایی هماهنگ هست ؟ و تا کی منتشر می شود ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، savadkoohy گفته است :

با چه نسخه ایی هماهنگ هست ؟ و تا کی منتشر می شود ؟

با نسخه‌های 2.1 و 2.2 (احتمالا)

پس از تست کامل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1396/01/28, 20:35:47، Siavash گفته است :

این مرحله تست چقدر طول میکشه ؟ 

من الان این پلاگین رو برای بانک ملت تا چند روز دیگه میخوام 

اگر آماده نمیشه از طریق دولوپر های دیگه اقدام کنیم

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، amin mirjafari گفته است :

این مرحله تست چقدر طول میکشه ؟ 

من الان این پلاگین رو برای بانک ملت تا چند روز دیگه میخوام 

اگر آماده نمیشه از طریق دولوپر های دیگه اقدام کنیم

باتشکر

مشخص نیست

اگر تمایل دارید که هزینه زیادی پرداخت کنید می‌تونید با دولوپرهای دیگه تماس بگیرید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام,
ماژول درگاه پرداخت برای مجنتو۲ توسط یک گروه فریلنسر برای ما نوشته شده که هم اکنون ازش استفاده میکنیم. کسانی که به این ماژول نیازدارند و نمیخواهند که صبر کنند میتونن با من تماس بگیرند و به صورت مجانی از این ماجول استاده کنند تا تیم پوشتیباری درگاه را بنویسند و در اختیار همه قرار بدهند.
با سپاس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1396/02/05, 12:36:36، eliv3n گفته است :

سلام,
ماژول درگاه پرداخت برای مجنتو۲ توسط یک گروه فریلنسر برای ما نوشته شده که هم اکنون ازش استفاده میکنیم. کسانی که به این ماژول نیازدارند و نمیخواهند که صبر کنند میتونن با من تماس بگیرند و به صورت مجانی از این ماجول استاده کنند تا تیم پوشتیباری درگاه را بنویسند و در اختیار همه قرار بدهند.
با سپاس.

سلام دوست گرامی لطفا پیغام خصوصی تون رو چک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

نیاز به ۲-۳ نفر داریم برای تست ماژول درگاه بانک ملت

دوستانی که امکانش را دارند به بنده پیغام خصوصی بدن

انتخاب اختیاری و بر عهده مدیریت سایت است

اولویت با یوزرهای قدیمی و فعال سایت است!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، Siavash گفته است :

نیاز به ۲-۳ نفر داریم برای تست ماژول درگاه بانک ملت

دوستانی که امکانش را دارند به بنده پیغام خصوصی بدن

انتخاب اختیاری و بر عهده مدیریت سایت است

اولویت با یوزرهای قدیمی و فعال سایت است!

جناب سیاوش کار ساخت مازول تموم شده ؟
و کی روی سایت قرار میگیره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، amin mirjafari گفته است :

جناب سیاوش کار ساخت مازول تموم شده ؟
و کی روی سایت قرار میگیره ؟

عرض کردم، نیاز داریم ۲-۳ نفر ماژول رو تست کنن، کارش تمام تمام نیست ولی تقریبا تمام شده

بعد از تست و اطمینان از این که هیچ مشکلی نداره روی سایت قرار میگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Siavash گفته است :

عرض کردم، نیاز داریم ۲-۳ نفر ماژول رو تست کنن، کارش تمام تمام نیست ولی تقریبا تمام شده

بعد از تست و اطمینان از این که هیچ مشکلی نداره روی سایت قرار میگیره

من خصوصی فرستادم برای تست ولی جوابی دریافت نکردم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری