Siaavash

کاربر عادی
  • تعداد ارسال ها

    5
  • تاریخ عضویت

  • آخرین بازدید

  1. ممنون بابت راهنمایی و توضیحات. به عنوان آخرین سوال برای شروع، چه آموزشی (متن و یا ویدیو) برای کار با مجنتو 1.9 برای شروع پیشنهاد می کنید؟ (می دونم احتمالا آموزش زیاد هست، اما می خوام پشنهاد شما رو به عنوان یک با تجربه در این زمینه بدونم)
  2. وارد کردن این حجم محصول با کلی ویژگی و دسته و زیر دسته و تگ و... زمان بر و خسته کننده است برای من و اگر کسی بتونه این محصولات رو منتقل کنه به صورت تمیز و بدون مشکل این هزینه ارزشش رو داره. فقط سوالم اینه که این کار رو با اسکریپت خاصی انجام می دن یا به صورت دستی انجام می شه؟
  3. مشتری ها زیاد نیسند و زیاد مهم نیست چون فروشگاه در مرحله آزمایشی هست. 250 عدد محصول، همراه با ویژگی ها و دسته ها و زیر دسته ها. برای انتقال این تعداد کالا هزینه چقدر می شه؟ و چقدر زمان می بره؟ و اینکه آیا به صورت دستی این کار انجام می شه یا اسکریپتی براش نوشته می شه؟
  4. ممنون بابت پاسخ. یک سوال دیگه دارم در مورد انتقال فروشگاه از پرستاشاپ به مجنتو اینجا بپرسم یا تاپیک جداگانه ای براش ایجاد کنم؟
  5. سلام... برای راه اندازی فروشگاه، در حال حاضر کدوم نسخه توصیه می شه؟ آیا نسخه 2 رو نصب کنم و یا صبر کنم تا ماژول ها و قالب های بیشتری برای این نسخه ارایه بشه و بعد به اون نسخه آپدیت کنم؟