پیشروها


محتوای پرطرفدار

نمایش مطالب پرطرفدار از تاریخ 05/11/95 در همه بخش‌ها

 1. 8 پسند

  نگارش 1.0.0

  1,289 دانلود

  نسخه فارسی مجنتو 2.1.3 برای اولین بار در ایران نسخه کاملا رایگان مجنتو فارسی با ورژن 2.1.3 در دو بسته‌ی بدون داده‌های نمونه و همراه با داده‌های نمونه منتشر شد. این نسخه که برای اولین بار در ایران منتشر شده است شامل تاریخ شمسی در قسمت‌هایی است که تاریخ به صورت چاپی نمایش داده می‌شود و بخش‌هایی که تاریخ به صورت انتخابگر بوده است همچنان به صورت میلادی نمایش داده می‌شود.این نسخه شامل موارد زیر است: ورژن اصلی و فارسی شده نسخه 2.1.3 از مجنتو بسته نصبی از ابتدا به صورت کاملا فارسی و با ارز پیش فرض ریال نصب خواهد شد نمایش تاریخ‌های چاپ شده هم در مدیریت و هم نمای فروشگاه به صورت شمسی قابلیت وارد کردن لینک‌های فارسی برای محصولات، دسته‌ها و صفحات شامل استان‌های ایران به صورت پیش فرض دارای قالب‌های فارسی محیط مدیریت و محیط پیش فرض فروشگاه دارای ادیتور کاملا فارسی در محیط مدیریت با نمایش اعداد قیمت‌ها به صورت حروف فارسی حل مشکل عدم ورود به بخش مدیریت نکته مهم از این پس در نسخه‌های ارائه شده مجنتو 2 از فونت زیبا، کاربردی و رایگان "وزیر" استفاده می‌شود. خواهشمندیم برای توسعه و ارائه آپدیت‌های بهتر از جانب توسعه دهنده این فونت رایگان به صفحه فونت مراجعه کرده و در صورت امکان مبلغی به عنوان حمایت مالی ارسال کنید تا توسعه دهنده آن یعنی آقای "راستی کردار" با دلگرمی بیشتری به ادامه کار برای این فونت و سایر فونت‌های ارائه شده رایگان بپردازند.
 2. 2 پسند
  Admin

  مجنتو 1.9.3.2

  نگارش 1.0.0

  35 دانلود

  نسخه‌های انگلیسی و فارسی مجنتو، ورژن 1.9.3.2 نسخه فارسی شامل موارد زیر است: نسخه اصلی سایت مجنتو به همراه فارسی ساز بسته نصبی از ابتدا به صورت کاملا فارسی و با ارز پیش فرض ریال نصب خواهد شد این بسته شامل استان‌های ایران به صورت پیش فرض می‌باشد در این نسخه، افزونه‌های مدیریت ارز و لینک فارسی حذف شده و کد نویسی داخل هسته اعمال گردید دارای محیط فارسی نصب به همراه قالب‌های فارسی محیط مدیریت، قالب پیش فرض و مدرن فروشگاه به همراه قالب فارسی و راست چین شده و ریسپانسیو MADISON ISLAND دارای ادیتور کاملا فارسی در محیط مدیریت با نمایش اعداد قیمت‌ها به صورت حروف فارسی با قابلیت وارد کردن آدرس صفحات، محصولات و دسته‌ها به صورت فارسی اعمال آخرین پچ‌های امنیتی ارائه شده تا ورژن 1.9.3.2 یعنی SUPEE-9652, SUPPE-8788, SUPEE-7405, SUPEE-7616, SUPEE-7405, SUPEE-6788, SUPEE-6482, SUPEE-6285, SUPEE-5994, SUPEE-5344 تغییرات ورژن 1.9.3.2: این ورژن همان ورژن 1.9.3.1 به همراه رفع مشکل امنیتی در Zend می‌باشد ارتقاء ورژن Zend به 1.12.10.7
 3. 1 پسند
  مشاهده فایل مجنتو فارسی 2.1.3 نسخه فارسی مجنتو 2.1.3 برای اولین بار در ایران نسخه کاملا رایگان مجنتو فارسی با ورژن 2.1.3 در دو بسته‌ی بدون داده‌های نمونه و همراه با داده‌های نمونه منتشر شد. این نسخه که برای اولین بار در ایران منتشر شده است شامل تاریخ شمسی در قسمت‌هایی است که تاریخ به صورت چاپی نمایش داده می‌شود و بخش‌هایی که تاریخ به صورت انتخابگر بوده است همچنان به صورت میلادی نمایش داده می‌شود.این نسخه شامل موارد زیر است: ورژن اصلی و فارسی شده نسخه 2.1.3 از مجنتو بسته نصبی از ابتدا به صورت کاملا فارسی و با ارز پیش فرض ریال نصب خواهد شد نمایش تاریخ‌های چاپ شده هم در مدیریت و هم نمای فروشگاه به صورت شمسی قابلیت وارد کردن لینک‌های فارسی برای محصولات، دسته‌ها و صفحات شامل استان‌های ایران به صورت پیش فرض دارای قالب‌های فارسی محیط مدیریت و محیط پیش فرض فروشگاه دارای ادیتور کاملا فارسی در محیط مدیریت با نمایش اعداد قیمت‌ها به صورت حروف فارسی حل مشکل عدم ورود به بخش مدیریت نکته مهم از این پس در نسخه‌های ارائه شده مجنتو 2 از فونت زیبا، کاربردی و رایگان "وزیر" استفاده می‌شود. خواهشمندیم برای توسعه و ارائه آپدیت‌های بهتر از جانب توسعه دهنده این فونت رایگان به صفحه فونت مراجعه کرده و در صورت امکان مبلغی به عنوان حمایت مالی ارسال کنید تا توسعه دهنده آن یعنی آقای "راستی کردار" با دلگرمی بیشتری به ادامه کار برای این فونت و سایر فونت‌های ارائه شده رایگان بپردازند. ارسال کننده Admin ارسال 02/10/95 دسته نسخه‌های 2  
 4. 1 پسند
  با توجه به گسترش استفاده از مجنتو 2 و نیاز این نسخه به سرور مجازی، تصمیم گرفته شد تا سرورهای مجازی با شرایط مناسب برای کاربران به فروش برسد. این سرورها بدون کنترل پنل هستند که در صورت نیاز، کنترل پنل مادام العمر دایرکت ادمین به قیمت ۳۰۰ هزار تومان(یکبار برای همیشه) نیز داده خواهد شد. مشخصات سرورهای مجازی شماره ۱ شماره ۲ شماره ۳ سی پی یو ۲ هسته ۴ هسته ۸ هسته رم ۲ گیگ ۴ گیگ ۸ گیگ فضا ۶۰ گیگ (هارد SSD) ۸۰ گیگ (هارد SSD) ۱۶۰ گیگ (هارد SSD) ترافیک ۶ ترابایت ۸ ترابایت ۱۰ ترابایت سرعت پورت ۱۰۰۰ مگابیت آدرس IP4 ۱ عدد (غیر قابل افزایش) کشور هلند - آلمان - امریکا (به انتخاب مشتری) سیستم عامل Ubuntu - CentOS - Debian - FreeBSD (به انتخاب مشتری) قیمت (ماهیانه) ۶۰ هزار تومان ۱۰۰ هزار تومان ۱۷۰ هزار تومان افرادی که نیاز به هر یک از این سرورها دارند لطفا درخواست خود را یا از طریق پیام خصوصی و یا از طریق همین تاپیک ارسال نمایند.
 5. 1 پسند
  وصله امنیتی مجنتو برای تمامی ورژن‌های 1.5.0.1 تا 1.9.3.1 منتشر شد. درجه اهمیت : بحرانی هرچه سریع‌تر این وصله را بر روی فروشگاه خود نصب نمائید. فایل مخصوص هاست‌های اشتراکی نیز در همین دانلود وجود دارد. تذکر: برای نصب این وصله امنیتی نیاز است نصب این پچ نیازی به پیش‌نیاز ندارد. اگر از ورژن 1.9.3.2 به بالا استفاده می‌کنید نیازی به نصب این پچ نمی‌باشد. موارد : رفع مشکل امنیتی موجود در کتابخانه Zend روش نصب پس از دانلود فایل زیر، آن را به پوشه root وبسایت خود منتقل کرده و از طریق دستور زیر در SSH آن را نصب نمائید sh patch_file_name.sh مثال : sh PATCH_SUPEE-9652_v2-2017-02-07-01-18-38.sh سپس به سیستم -> مدیریت کش رفته و کش فروشگاه را خالی کنید تا تغییرات اعمال گردند. روش حذف پس از دانلود فایل مورد نظر، آن را به پوشه root وبسایت خود منتقل کرده و از طریق دستور زیر در SSH آن را نصب نمائید sh patch_file_name.sh -R مثال : sh PATCH_SUPEE-9652_v2-2017-02-07-01-18-38.sh -R فایل PATCH_SUPEE-9652_v2-2017-02-07-01-18-38.sh مخصوص کلیه ورژن‌‌های 1.5.01 الی 1.9.3.1 می‌باشد.
 6. 1 پسند
  Admin

  SUPEE-9652

  نگارش 1.0.0

  0 دانلود

  این پچ مشکل امنیتی موجود در کتابخانه Zend را برطرف می‌سازد.
 7. 1 پسند
  Admin

  مجنتو 1.9.2.4

  نگارش

  6,395 دانلود

  نسخه‌های انگلیسی و فارسی مجنتو، ورژن 1.9.2.4
 8. 1 پسند
  سلام یکی از دوستان درخواست داده بودن که واحد ارز رو از ریال به تومان تغییر بدند با توجه به اینکه در مجنتو به صورت پیش فرض واحد ارزی ریال وجود داره باید یک سری تغییرات در کدها داده بشه تا بتونیم واحد "تومان" را نیز داشته باشیم اول از همه درخواست می کنم که اگر وارد نیستید به فایل های خودتون دست نزنید و با پشتیبانی مجنتو فارسی تماس بگیرید. دوم هم اینکه قبل از هر کاری از فایل هایی که قراره دستکاری بشن و تغییرات توشون اعمال بشه، قبل از هر کاری یک بک آپ بگیرید که اگر مشکلی پیش اومد سریعا جایگزین بشه خوب میریم سراغ آموزش... مرحله اول به آدرس زیر برید و فایل en.xml را باز کنید... ../lib/Zend/Locale/Data/en.xml به دنبال مقدار زیر بگردید... <currency type="IRR"> <displayName>Iranian Rial</displayName> <displayName count="one">Iranian rial</displayName> <displayName count="other">Iranian rials</displayName> </currency> و مقادیر زیر را زیر خط بالایی اضافه کنید... <currency type="IRT"> <displayName>Iranian Toman</displayName> <displayName count="one">Iranian Toman</displayName> <displayName count="other">Iranian Toman</displayName> </currency> حالا فایل مورد نظر رو ذخیره کنید مرحله دوم توی همون پوشه ای که هستید، فایل fa.xml رو باز کنید از توی فایل دنبال مقدار زیر بگردید... <currency type="IRR"> <displayName>ریال ایران</displayName> <symbol>ریال</symbol> </currency> زیرش کد زیر را وارد کنید... <currency type="IRT"> <displayName>تومان ایران</displayName> <symbol>تومان</symbol> </currency> فایل رو ذخیره کنید. مرحله سوم کش فروشگاه رو به صورت کامل (تخلیه کش مجنتو - تخلیه مخزن کش) خالی کنید مرحله چهارم توی پنل مدیریت فروشگاه به مسیر زیر برید System -> Configuration -> ADVANCED -> System -> Currency یا سیستم -> پیکربندی -> پیشرفته -> سیستم -> ارز در قسمت ارزهای نصب شده(Installed Currencies) واحد "تومان ایران" را می تونید ببینید، از لیست مربوطه هر دو واحد "ریال ایران" و "تومان ایران" رو انتخاب کنید و ذخیره پیکربندی(Save Config) را بزنید مرحله پنجم به مسیر زیر برید System -> Configuration -> General -> Currency Setup -> Currency Options یا سیستم -> پیکربندی -> عمومی -> راه اندازی ارز -> گزینه های ارز در این قسمت واحد "تومان ایران" رو به عنوان ارز مبنا مورد نظر خودتون به جای "ریال ایران" انتخاب کنید و ذخیره پیکربندی(Save Config) را بزنید. الان شما ارز "تومان ایران" را به جای "ریال ایران" خواهید داشت. برای راحتی کار، به همون ترتیبی که واحد تومان رو به فروشگاه اضافه کردید، واحد ریال رو از فروشگاه حذف کنید(مرحله چهارم). این آموزش مخصوص سایت مجنتو فارسی می‌باشد.
 9. 1 پسند
  هم حرف شما درسته و هم حرف همکار ما. البته باید بگم نظر شرکت و تیم ما همواره روی، در اختیار گذاشتن افزونه‌ها به صورت رایگان بوده و هست. به عنوان مثال برای افزونه‌های پستی، فعلا با 3 شرکت برتر ایران توی این زمینه صحبت شده و قرار بر این بوده که افزونه‌ها تهیه و در اختیار همگان و به رایگان قرار داده شوند، ولی هنوز کار برنامه نویسی نیاز دارند و کامل نیستند. ما بسیار زیاد درگیر مسائلی هستیم که سایر کاربران از آن‌ها اطلاعی ندارند، به همین دلیل به صورت 100% نمی‌توانیم بر روی پروژه‌های این چنینی تمرکز کنیم به همین دلیل ما حتی حاضریم پول برنامه نویسی این افزونه‌ها را به برنامه نویس پرداخت کنیم و سپس به رایگان به همگی تحویل بدیم، اما همین رو هم کمتر کسی قبول می‌کند و اکثرا دوست دارند که قضیه به صورت انحصاری در اختیارشون باشد، مبادا که کسی خدای نکرده بتونه از اون‌ها پیشی بگیره! متاسفانه این وضعیت توی ایران هست و کاری هم نمیشه کرد، ولی ما کماکان به کار خودمان ادامه میدیم و امیدواریم زمینه مشارکت دوستانی چون شما در سایت بیشتر و بیشتر شود.
 10. 1 پسند
  امروز آموزش افزودن محصولات جدید در صفحه اصلی وبسایت را به شما آموزش میدم، امیدوارم مفید واقع شود. برای افزودن محصولات در صفحه اصلی وبسایت ما 3 روش پیش رو داریم. افزودن محصولات توسط widget افزودن محصولات توسط block افزودن محصولات توسط XML خوب شروع می‌کنیم! 1. نمایش محصولات جدید توسط ابزارک(widget) سطح درک: آسان پنل مدیریت فروشگاه را باز کنید به "مدیریت محتوا -> صفحات -> صفجه اصلی(homepage)" وارد شوید بر روی تب "محتوا" کلیک کنید در منوی بالای ادیتور بر روی "گذاشتن ابزارک... (...Insert Widget)" کلیک کنید تا صفحه‌ای برای شما باز شود نوع ابزارک را بر روی "لیست محصولات جدید کاتالوگ" قرار دهید سپس می‌توانید تعداد محصولات در صفحه، تعداد محصولات قابل نمایش و نوع چیدمان آن را مشخص کنید پس از اتمام تنظیمات بر روی دکمه "گذاشتن ابزارک" کلیک کنید بعد از اتمام کار دکمه "ذخیره‌ی صفحه" را فشار دهید تا شخصی سازی شما ذخیره گردد. 2. نمایش محصولات جدید توسط بلوک(block) سطح درک: متوسط پنل مدیریت فروشگاه را باز کنید به "مدیریت محتوا -> صفحات -> صفجه اصلی(homepage)" وارد شوید بر روی تب "محتوا" کلیک کنید کد زیر را وارد کنید: {{block type="catalog/product_new" column_count="6" products_count="12" name="home.catalog.product.new" alias="product_homepage" template="catalog/product/list.phtml"}} column_count = تعداد ستون محصولات در صفحه products_count = تعداد محصولات قابل نمایش در صفحه [*]بعد از اتمام کار دکمه "ذخیره‌ی صفحه" را فشار دهید تا شخصی سازی شما ذخیره گردد. 3. نمایش محصولات جدید توسط XML سطح درک: دشوار پنل مدیریت فروشگاه را باز کنید به "مدیریت محتوا -> صفحات -> صفجه اصلی(homepage)" وارد شوید بر روی تب "طراحی" کلیک کنید در "به روز رسانی XML آرایش(Layout Update XML)" کد زیر را وارد کنید: <reference name="content"> <block type="catalog/product_new" name="product_new" template="catalog/product/list.phtml"> <action method="setColumnCount"><column_count>6</column_count></action> <action method="setProductsCount"><count>12</count></action> </block> </reference> 6 = تعداد ستون محصولات در صفحه 12 = تعداد محصولات قابل نمایش در صفحه [*]بعد از اتمام کار دکمه "ذخیره‌ی صفحه" را فشار دهید تا شخصی سازی شما ذخیره گردد. این آموزش اختصاصی انجمن پشتیبانی مجنتو فارسی می‌باشد.
 11. 1 پسند
  فایل زیر رو باز کنید /app/code/community/MagentoFarsi/Mellatpayment/Model/Mellatpayment.php دنبال این خط بگردید $amount = intval($this->getOrder ()->getGrandTotal ()); و زیرش این مقدار رو وارد کنید $amount = $amount * 10;فایل رو ذخیره و آپلود کنید.